Tule külla!

EKSKURSIOONID KOOLIDELE JA LASTEAEDADELE

SÜNNIPÄEVAD JA MUUD TÄHTPÄEVAD

Tule veeda tore päev koos oma sõprade ja hobustega!

Soovi korral teeme ringkäigu talus. Vaatame, milline on hobuse boks ehk tema isiklik tuba ja mis sinna kindlasti peab kuuluma – puhas aluspanu, hein, automaatjootja ning soolakivi juhuks kui elu magedaks läheb. Hobused ei erine palju inimestest – neil on oma solaarium ja dushiruum, sadularuum, kus nimelised sadulad ja valjad, et kindlasti sassi ei läheks ja ikka omad selga-pähe saaks kui ratsutama minek. Lisaks vaatame teisi talus elavaid loomi - kanu, lambaid ja kitsesid.

Kindlasti teeme lähemat tutvust hobustega. Tutvus suure sõbraga algab tema puhastamisest, harjamisest ja loomulikult paitamisest. Koos saduldame hobuse ning saame  teada, mis on ratsutamise peaasi. Seejärel vaatame juba ise järgi kuidas näeb maailm välja veidi kõrgemalt – hobuse seljast. Ratsutamine toimub olenevalt ilmast kas õues või sisemaneezis. Peale sõitmist täname hobuseid kuivatatud leibade, porgandite või õuntega.

Pikniku võib ka pidada õues kohvikumajakeses, mille ümber on suur muruplats lastele jooksmiseks ja mängimiseks. Jaheda ilma korral saab pikniku pidada köetavas maneeži kohvikuruumis. Pakume maitsvaid kodus valmistatud toite!

Kindlasti on vaja riietuda vastavalt ilmale – ei ole halba ilma on ainult mittevastavad riided.

Hobustega koos olles maanduvad pinged ning muutub tuju paremaks. Mõned väidavad isegi, et loomadega koos olemine noorendab ;) Tule kindlasti, sa ei kahetse – hobustega koosveedetud aeg on kindlasti kvaliteetne.

Helista ja lepi kokku telefonil 5137012 (Terje Saks) või kirjuta info@saksahobused.ee

Ruumid tähistamisteks ja koosviibimisteks

Kõikide võistluste ajal on meil alati avatud kohvik. Selleks on meil sisemaneežis eraldi köetav kohvikuruum vaatega võistlusväljakule. Õues on võistlusväljaku ääres eraldi majakene - Lille kohvik, mille kõrval on muruplats mängimiseks ning lõkkekoht grillimiseks.

Sünnipäevade, tähtpäevade jm koosviibimiste pidamiseks on võimalik lisaks kohvikuruumidele kasutada ka maneeži teisel korrusel asuvat köetavat ruumi, mis mahutab 30 inimest.

Saunamajas on esimesel korrusel saun, WC ja kaminaruum, mis mahutab kuni 10 inimest. Saunamaja teisel korrusel on voodid ööbimiseks.