Saksa hobused logo

HOBUSTE MAJUTUS

Kui olete soetanud hobuse ja leiate, et vannitoas te ei taha teda enam pidada ja soovite leida talle sobivamat kohta, siis võtke julgelt ühendust Terjega ja rääkige talle oma murest… Elame ise tallidest 10 m kuni 2 km kaugusel, siis võite rahulikud olla, teie lemmikloom on heades kätes ja kogu aeg valvatud. Suhtume oma hobustesse kui pereliikmetesse, seetõttu oleme üritanud neile luua parimad võimalikud tingimused. Igaaastase vajamineva heinakoguse kasvatame ise ja kaera ostame kohalikelt talumeestelt.

Ülemises tallis on sooja veega dushiruum ja solaarium. Lisaks on koplid kõikidele hobustele, vastavalt soovile, kas eraldi või sõbraga koos. Ratsutamise sisemaneez ja veel teine väiksem soojendusmaneez võistluste ajaks või kordetamiseks, et ei segaks ratsutajaid. Välisväljakud on olemas koolisõidu, takistussõidu ja maastikusõidu tarvis. Jalutusrada Emajõe äärde. Kui sa hindad puhtust, korda ja oskad lugu pidada headest ratsutamistingimustest nii talvel kui suvel, siis oled teretulnud, sulle leidub kindlasti vaba boksikoht.

Hind: 300 EUR, millele lisandub käibemaks.

Varsatall asub 2 km kaugusel. See on iga kasvava, pensionil oleva või puhkust vajava hobuse tõeline unistuste paradiis. Suur karjamaa, vana savist ja maakivist arhailine hingega tall, saepuru aluspanu ja automaatjootjatega suured boksid. Suurel rohelisel karjamaal on puidust läbipaistvate katuseplaatidega varjualune suvel kuuma päikese ja sügiseti vinge tuule kaitseks. Palju häid ja rahulikke sõpru, kellega koos kasvatada varssu või ise noore hobusena heaks sporthobuseks kasvada.

Hind kokkuleppel