Saksa hobused logo

Saksa Ratsakooli*** treenerid

Siret Saks

Siret on EOK III taseme treener ning litsentseeritud rajameister. Siretil on ette näidata üle 30 erinevat värvi Eesti Meistrivõistluste ja Karikavõistluste medalit. Lisaks on Siret esinenud hästi rahvusvahelistel kolmevõistlustel. Sireti juhendada on peamiselt edasijõudnud ratsutajad.

Tel: +372 522 3804

Terje Saks

Terje on EOK II taseme treener ning omab takistussõidu kohtuniku, korrapidaja ja sekretäri litsentsi. Ratsakoolis annab Terje tunde nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Terje tegeleb ratsakooli projektide ja paberitega.

Tel: +372 513 7012

Urmas Saks

Urmas tegeleb ise aktiivselt rakendispordiga ning annab ka ratsakoolis rakendispordi tunde. Tema juhitud ja treenitud rakendid on rahvusvahelistel võistlustel saavutanud mitmeid auhinnalisi kohti. Et püsida kursis rakendimaailmas toimuvaga käib Urmas võimalusel väliskoolitajate juures uusi teadmisi ja kogemusi hankimas. Lisaks on Urmas koos oma rakendihobustega osalenud filmides "Detsembrikuumus" ja "Nimed Marmortahvlil" ning Tartu Hansapäevade raames on olnud sõiduvahendiks Tartu linnapeale ja tema kuulsatele külalistele.

Tel: +372 506 5374