Saksa hobused logo

Võistlused 2012

- Juhend

- Tulemused

Kuupäev Ala Võistlus Tase Asukoht
15.01 TS

Liivimaa Ratsaklubi takistussõidu võistlus

60-115 cm Saksa Ratsutamiskompleks
01.03 TS Tallikarikas Saksa Ratsutamiskompleks
10.03 TS

Liivimaa Ratsaklubi takistussõiduvõistlus

Saksa Ratsutamiskompleks
11.03 2V

Tartu Linna MV ratsutamise kahevõistluses

Lmrk Kahevõistlus

Skeemid: A1; CCI/CIC 1* 2009A

Saksa Ratsutamiskompleks
13-16.04 Soome Invalaste laager ja võistlus Saksa Ratsutamiskompleks
25.04 TS Saksa Ratsakooli*** treeningvõistlus 60-120 Saksa Ratsutamiskompleks
05.05 RS

Läti Ratsaliidu Rakendisõidu Karikavõistluste 1 etapp

Registreerimisvorm

Aizvējiņi, Läti
12.05 TS

Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari I etapp (parkuur 1)

60-80 Saksa Ratsutamiskompleks
12.05 TS*

Tartu linna lahtised MV takistussõidus

Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari I etapp (parkuur 2-4)

90-120 Saksa Ratsutamiskompleks
19.05 RS*

Põlva Rakend

Korraldaja: Pärna RSK

26-27.05 RS*

Raplamaa Rakend

Korraldaja: Märjamaa RSK

02.06 3V* Tartu Linna MV ratsutamise kolmevõistluses

Saksa Ratsutamiskompleks
09.06 RS*

Lahemaa Rakend

Korraldaja: Pärna RSK

15-17.06 RS* Balti Karikas Rakendispordis I etapp Saksa Ratsutamiskompleks
23.06 TS*

Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari II etapp (parkuur 1)

Saksa Ratsutamiskompleks
23.06 TS*

Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari II etapp (parkuur 2-4)

Saksa Ratsutamiskompleks
01.07 RS*

Reiu Rakend

02.07 TS Treeningvõistlus Saksa Ratsutamiskompleks
21.07 RS*

Ida-Virumaa Rakend

Korraldaja: Pärna RSK

21.07 TS*

Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari III etapp

Punktitabel peale III etappi

Saksa Ratsutamiskompleks
23-27.07 Täiskasvanute Laager Saksa talus Saksa Ratsutamiskompleks
27-29.07 RS Balti Karikas Rakendispordis II etapp Soome, Urjala
04-05.08* 3V Kolmevõistluse kvalifikatsioonivõistlus Saksa Ratsutamiskompleks
11.08 RS*

Ranna Rantšo Rakend

Korraldaja: Pärna RSK

18-19.08 RS* Eesti Meistrivõistlused rakendispordis Pärna talu
26.08 KS, TS Ratsakoolide MV

Esialgne stardijärjekord

Saksa Ratsutamiskompleks
24-26.08 RS Balti Karikas Rakendispordis III etapp Läti
KS Tartu Linna MV koolisõidus Saksa Ratsutamiskompleks
08-09.09 3V* Eesti Meistrivõistlused kolmevõistluses. Seeniorid, noored, harrastajad Saksa Ratsutamiskompleks
06-09.09 RS Balti Karikas Rakendispordis Finaal Leedu
15.09 TS

Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari IV etapp/finaal (parkuur 1)

Saksa Ratsutamiskompleks
15.09 TS*

Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari IV etapp/finaal (parkuurid 2-4)

Saksa Ratsutamiskompleks

* - võistlused kantud ERL kalenderplaani

Vaata ka Eesti Ratsaspordi Liidu võistluskalendrit

Arhiiv

2009 ; 2010; 2011